flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Знайомтесь -

Вільнянський районний суд Запорізької області  - м.Вільнянськ вул.Бочарова,4 

 

sud

 

      У березні 1923 року 6уло утворено Михайло-Лукашівський район з районним центром Софіївка, яка icнyє з 1824 року. У 1966 році Софіївку перейменовано у Вільнянськ i район став Вільнянським.

     3агальна площа району складає 1,28 тис. кВ.кМ, де мешкав 49 500 жителів.

     На території району діють 2 державних підприємства, 46 — акціонерних товариств та 170 господарств різних форм власності.

    Суд в районі було засновано у 1932 році. У 1943 році після звільненя району від німецьких окупантів суд відновив свою діяльність.

    Суд знаходився в окремому приміщенні по пров.Поліграфічний. Будівля без водопроводу, пічне отоплення, дах протікав, кімнати тісні. Адміністрація суду неоднаразово зверталась до органів місцевої Влади з проханням про виділення суду іншого приміщення.
 

    З 1946 - 1954 р.р.  в суді працювали такі судді, як  Решетілов, Бармаченко, Анісімов, Крамаренко, Кузубов.  Головою суду було призначено Рябову , яка пропрацювала на цій посаді до 1950 року. З 1950 по 1953р.р головою суду працював Бублик.

    З 1960 р. по 1976 рік перебував на посаді  голови  суду Голуб Василь Григорович.

    Загалом по 1976 рік  у суді працювали такі судді  -  Короткова, Гузенко, Добринін, Голуб, Судьїн, Гаркуша.

levic

3 1976 по 1993 рiк суд очолював - Левицький Олександр  Iванович.

У 1993 році Олександр Іванович переведен до Запорізького апеляційного суду на посаду судді. Його наступником став Вайновський О.Л. який продовжував підтримувати на належному рівні роботу суду.

vaynovskiy

З 1993 по 2006 рiк — Вайновський Олександр Леонідович.

grigor

Зліва направо: судді -  Григор"єв В.А., Зелінський В.О., Шевченко В.І., Дмитренко П.П.,Вайновський О.Л., Гармашов Г. , Вершина Т.І., Кравцов П. Г. 

 У 1995 році Вільнянською міською Радою надано в аренду 3-й поверх будівлі по вул.Бочарова, 4, в цьому ж будинку на другому поверсі знаходиться Вільнянська міська Рада, а на першому поверсі - адвокатська контора, Вільнянське районне управління юстиції та відділ Державної виконавчої служби.

Колектив суду у 1995 році.

111

Зліва направо: Судді  -  Кофанов А.В., Надворна О.С., Шевченко В.І.,Чорненко Л.І., Піскунова Н.А., та голова суду Вайновський О.Л.

У жовтні 2007 року головою суду призначено Шевченко Віктора Івановича.

ceff

222

Зліва направо: суддя Чорненко Л.І., суддя Кофанов А.В., суддя Піскунова Н.А., суддя Надворна О.С., голова суду Шевченко В.І., заступник голови суду  Беспалько Т.Д.

 

        Докорінно змінилося положення справ у Вільнянському суді з призначенням головою суду Шевченко В.І. Подолавши труднощі, відремонтувавши приміщення - систему електроживлення, підлоги, частина штукатурки, ремонт покрівлі, клітини (конвой відмовлявся привозити підсудних), відсутність меблів у залах - все це доводилося добудовувати силами Голови суду, та керівника апарату суду Гапанюка Володимира Нестеровича. 

         В даний час суд має належні умови для відправлення правосуддя,комп'ютеризовано діловодство, всі судді працюють в окремих пристосованих для нормальної роботи кабінетах, встановлено комп'ютерну мережу, в розпорядженні три зали судових засідань, обладнаних записуючою апаратурою. 

333

3а штатним розписом на 2007 рiк передбачено 7 посад суддів.

Фактично працювало 6 суддів i 20 держслуж6овців.

        Керівництво Вільнянського районного суду з великим сумом сповіщає, що 1 квітня 2011 року перестало битися серце судді Чорненко Любові Іванівни.

        ЇЇ висока професійна майстерність, вірність обраному шляху, кращі людські якості є прикладом для нинішнього покоління. Пам’ять про неї назавжди залишиться в серцях всіх, хто знав Любов Іванівну.

lich

Співробітники суду, які звільнилися за власним бажанням . 

cacuba

Кацуба Юлія Володимирівна - до січня 2012 року  - помічник судді Кіяшко Вікторії Олександрівни.

 Євтушенко Тетяна Володимирівна - до січня 2013 року - помічник судді Беспалько Тамари Дмитрівни.

555

Притула Лідія Олександрівна  - до березня 2014 року - старший секретар суду. / секретар по цивільним справам/.

444

Верховецька Тамара Євгеніївна - до серпня 2014 року - старший секретар суду /зав.канцелярією/

Робочі будні:

777

З 06.06.2013 року  - голову суду Шевченко Віктора Івановича виключено зі списку особового складу Вільнянського районного суду  в зв"язку зі смертю.

Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях всіх, хто знав Віктора Івановича.

88

Колектив суддів на квітень 2012 року.

99

Гончаренко Володимир Георгійович - до квітня 2015 року - судовий розпорядник суду.

888

Майданова Наталія Іванівна - до лютого 2015 року - секретар судових засідань.